Eleşkirt Belediyesi


Bu sevgi bu hizmet hiç bitmeyecek...

Eleşkirt Belediyesi Başkanımız Sabahattin SARI

Sabahattin Sarı

Belediye Başkanımız ’in Özgeçmişi Sebahattin SARI; 1947 yılında Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde doğdu. Orta Okul Mezunudur. 1984 Yılında Milliyetçi Demokrasi Partisinden Belediye Başkanlığına seçilmiştir. 1 Dönem Başkanlık görevini yürüttükten sonra 1994 yılında yeniden Doğru Yol Partisinden Belediye Başkanlığına seçilmiştir. 2 Dönem Belediye Başkanlığı yapan Sarı, 2004 ve 2009 yıllarında Anavatan Partisinden Belediye Başkanı Adayı Olmuştur. 2014 Yerel Seçimlerinde Ak Parti’den Belediye Başkanlığına seçilmiştir. Sarı, evli ve 14 çocuk babası.Sabahattin SARI'nın mesajı :


Eleşkirt’e hizmet etme inancıyla çıktığımız yolda, 29 Mart 2014 tarihinde halkımızın teveccühü ile Belediye Başkanı seçildim. Destekleri için halkımıza yürekten teşekkür ediyorum. Yapacak çok işimiz var. Sadece bize oy verenlere değil, tüm halkımıza hizmet vereceğiz. Birlikte yönetim anlayışıyla mutlu birey, mutlu Eleşkirt’i birlikte oluşturacağız.


Geleceği tasarlayarak yolumuza devam ediyoruz. Daha çok işimiz olduğunun farkındayız. Elbirliğiyle, yılmadan, aşkla tüm engelleri aşacağız. Çünkü Eleşkirt tüm güzelliklere layıktır.


Sevgi ve Saygılarımla


Eleşkirt Belediye Başkanı, Sabahattin SARI